Czy wiesz, że…

…zanim zdecydujesz się na malowanie farbami kredowymi Autentico warto przygotować powierzchnię przed bezpośrednim nałożeniem pierwszej warstwy farby na wybrany mebel? Rekomendujemy zastosowanie profesjonalnego preparatu podkładowego Autentico. Co zyskujesz? Primer (blocker) zabezpiecza farbę przed zabrudzeniami mogącymi powstać od istniejących na starej powierzchni plam i wysięków. Izoluje przenikanie bejc i innych preparatów, które mogłyby wejść w reakcję z farbą kredową. Zwiększa krycie i zmniejsza zużycie farby. Można go użyć do przygotowania mocno porowatych powierzchni przed malowaniem, a także tych bardzo błyszczących, takich jak płytki szkliwione, plastik i metal. Autentico Primer to wysokiej jakości podkład, który nie zawiera rozpuszczalników. Wydajność: 1L wystarczy na około… Kontynuuj czytanie

Autentico primer blocker

…zanim zdecydujesz się na malowanie farbami kredowymi Autentico warto przygotować powierzchnię przed bezpośrednim nałożeniem pierwszej warstwy farby na wybrany mebel?

Rekomendujemy zastosowanie profesjonalnego preparatu podkładowego Autentico.

Co zyskujesz?

  • Primer (blocker) zabezpiecza farbę przed zabrudzeniami mogącymi powstać od istniejących na starej powierzchni plam i wysięków.
  • Izoluje przenikanie bejc i innych preparatów, które mogłyby wejść w reakcję z farbą kredową.
  • Zwiększa krycie i zmniejsza zużycie farby.

Można go użyć do przygotowania mocno porowatych powierzchni przed malowaniem, a także tych bardzo błyszczących, takich jak płytki szkliwione, plastik i metal. Autentico Primer to wysokiej jakości podkład, który nie zawiera rozpuszczalników.

Wydajność: 1L wystarczy na około 8-10 m2 w zależności od rodzaju powierzchni i porowatości.

Autentico PRIMER znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym.

Zapraszamy!

pinit fg en rect red 28