Jaja styropianowe – OKAZJA!

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny na jaja styropianowe 8,10,12 i 15 cm. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym. Zajrzyj   >>TUTAJ   i przekonaj się sam!   W naszej ofercie są również jaja z plexi (przezroczyste), jaja biskwit (nieszkliwiona ceramika), stojaki metalowe oraz drewniane podstawki . Już wkrótce rozpoczynamy sezon warsztatów wielkanocnych. Już dziś możesz obejrzeć piękne pisanki, które powstały w technice decoupage, mixmedia, quilling, Powertex i innych. Większość z nich powstała na bazie styropianowych jaj. Zapraszamy do >>GALERII !

arthobbystudio bazy styropianowe baza jajko jajo pisanka styropian1

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne ceny na jaja styropianowe 8,10,12 i 15 cm. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym.

Zajrzyj   >>TUTAJ   i przekonaj się sam! 1f642  W naszej ofercie są również jaja z plexi (przezroczyste), jaja biskwit (nieszkliwiona ceramika), stojaki metalowe oraz drewniane podstawki .

Już wkrótce rozpoczynamy sezon warsztatów wielkanocnych. Już dziś możesz obejrzeć piękne pisanki, które powstały w technice decoupage, mixmedia, quilling, Powertex i innych. Większość z nich powstała na bazie styropianowych jaj. Zapraszamy do >>GALERII !

pinit fg en rect red 28