Pojemniki w stylu glamour

Nieustannym zainteresowaniem cieszą się warsztaty u Wioli, podczas których powstają stylowe pojemniki glamour.  Za nami już trzecia edycja słoikowych metamorfoz. Uczestnicy zapoznali się w części teoretycznej z mediami do zdobienia na szkle oraz pastami dającymi efekt kryształu, zaś w części praktycznej przystąpili do zdobienia swoich pojemników. Dla tych, którzy jeszcze nie dotarli do nas na kurs „Słoik w stylu Glamour”, przygotowaliśmy krótką fotorelację z zajęć. Śledźcie nasze wpisy na Facebook’u – pracujemy nad możliwością utworzenia dodatkowej grupy. Prosimy o informację w komentarzach, czy jesteście zainteresowani tym szkoleniem. Zapraszamy! 🙂

Nieustannym zainteresowaniem cieszą się warsztaty u Wioli, podczas których powstają stylowe pojemniki glamour.  Za nami już trzecia edycja słoikowych metamorfoz.

Uczestnicy zapoznali się w części teoretycznej z mediami do zdobienia na szkle oraz pastami dającymi efekt kryształu, zaś w części praktycznej przystąpili do zdobienia swoich pojemników. Dla tych, którzy jeszcze nie dotarli do nas na kurs „Słoik w stylu Glamour”, przygotowaliśmy krótką fotorelację z zajęć.

Śledźcie nasze wpisy na Facebook’u – pracujemy nad możliwością utworzenia dodatkowej grupy. Prosimy o informację w komentarzach, czy jesteście zainteresowani tym szkoleniem.

Zapraszamy! 🙂