Albumy scrapowe

„Dziękuję dziewczyny za wspaniałe warsztaty i mnóstwo miłych słów, które dodają skrzydeł i nowych sił do dalszej, ciężkiej pracy. Tak ogromnej dawki humoru i pozytywnej energii dawno nie miałem. Jesteście mega fajnymi duszyczkami dla których warto przejechać pół Polski…a nawet całą ☺ Do zobaczenia wkrótce!!!” – tak napisał na swojej stronie na Fb znany w świecie scrapboooking’u Mariusz Gierszewski. Zachęcamy do obejrzenia galerii prac, które powstały pod kierunkiem scrapman’a oraz do dalszego śledzenia planu warsztatów w Art & Hobby Studio!    

„Dziękuję dziewczyny za wspaniałe warsztaty i mnóstwo miłych słów, które dodają skrzydeł i nowych sił do dalszej, ciężkiej pracy. Tak ogromnej dawki humoru i pozytywnej energii dawno nie miałem. Jesteście mega fajnymi duszyczkami dla których warto przejechać pół Polski…a nawet całą ☺ Do zobaczenia wkrótce!!!” – tak napisał na swojej stronie na Fb znany w świecie scrapboooking’u Mariusz Gierszewski.

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac, które powstały pod kierunkiem scrapman’a oraz do dalszego śledzenia planu warsztatów w Art & Hobby Studio!