Autentico Vintage – zapraszamy na WARSZTATY!

Oryginalne angielskie farby kredowe Autentico Vintage są niezastąpione przy malowaniu, odnawianiu i stylizacji mebli. Sprawdzają się nie tylko przy metamorfozie mebli ale również w małych formach dekoracyjnych. Są również doskonałe do efektów w stylu Shabby Chic, Vintage, Loft, Scandi. Już dziś zapraszamy Cię na warsztaty 8 lipca, podczas których będziemy stylizować ramę lustra. Pracować będziemy farbami kredowymi z użyciem ornamentów i wykonaniem przecierek. Z warsztatów wyjdziesz z własnym lustrem (lub tablicą do pisania kredą) w niepowtarzalnej ramie!!! Warsztaty poprowadzi Wiola.  Śledź naszego bloga, w następnym poście przykładowe prace! Farby Autentico dostępne w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM. 

Oryginalne angielskie farby kredowe Autentico Vintage są niezastąpione przy malowaniu, odnawianiu i stylizacji mebli. Sprawdzają się nie tylko przy metamorfozie mebli ale również w małych formach dekoracyjnych. Są również doskonałe do efektów w stylu Shabby Chic, Vintage, Loft, Scandi.

Już dziś zapraszamy Cię na warsztaty 8 lipca, podczas których będziemy stylizować ramę lustra. Pracować będziemy farbami kredowymi z użyciem ornamentów i wykonaniem przecierek. Z warsztatów wyjdziesz z własnym lustrem (lub tablicą do pisania kredą) w niepowtarzalnej ramie!!! Warsztaty poprowadzi Wiola. 

Śledź naszego bloga, w następnym poście przykładowe prace!

Farby Autentico dostępne w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM