Chusteczniki w stylu industrialnym

Obejrzyjcie galerię zdjęć, a dowiecie się, co kryje się pod hasłem „Chustecznik w stylu industrialnym”. Dziękujemy za spotkanie, a uczestnikom za zaangażowanie i piękne prace. Zapraszamy na kolejne warsztaty z Zosią!   Styl industrialny, to produkt recesji, która szalała w USA w latach ’50. Narodził się z potrzeby zagospodarowania opuszczonych fabryk przemysłowych. Kiedyś – przymus, dzisiaj – synonim ekskluzywności, minimalizmu, wolności. We wnętrzu w stylu industrialnym, na wzór starych fabryk, nasz wzrok powinny przyciągać surowe mury, elementy wentylacji, rury. Warto zatem korzystać z cegły, betonu, stali, szkła i starego drewna.

Obejrzyjcie galerię zdjęć, a dowiecie się, co kryje się pod hasłem „Chustecznik w stylu industrialnym”. Dziękujemy za spotkanie, a uczestnikom za zaangażowanie i piękne prace. Zapraszamy na kolejne warsztaty z Zosią!   Styl industrialny, to produkt recesji, która szalała w USA w latach ’50.

Narodził się z potrzeby zagospodarowania opuszczonych fabryk przemysłowych. Kiedyś – przymus, dzisiaj – synonim ekskluzywności, minimalizmu, wolności.
We wnętrzu w stylu industrialnym, na wzór starych fabryk, nasz wzrok powinny przyciągać surowe mury, elementy wentylacji, rury. Warto zatem korzystać z cegły, betonu, stali, szkła i starego drewna.