Co znajdziemy w sklepie artystycznym?

Art & Hobby Studio to sklep plastyczny, który działa zarówno stacjonarnie — w Lublinie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 41/1, jak i w Internecie, gdzie klienci również mogą skorzystać z bogatego i urozmaiconego asortymentu. Staramy się zapewnić wszystko, czego potrzebują artyści plastycy — zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. W ofercie mamy również mnóstwo akcesoriów i materiałów dedykowanych pasjonatom rękodzieła. Malarstwo, rysunek, rzeźba W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim bogatą ofertę farb i mediów malarskich, akcesoriów malarskich i rzeźbiarskich, rysunkowych i kreślarskich. Posiadamy farby najlepszych marek, w tym m.in. kredowe, mineralne, akwarelowe, akrylowe i olejne. Znajdziesz u nas także szeroki wybór pędzli i szpachelek,… Kontynuuj czytanie

sklep artystyczny

Art & Hobby Studio to sklep plastyczny, który działa zarówno stacjonarnie — w Lublinie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 41/1, jak i w Internecie, gdzie klienci również mogą skorzystać z bogatego i urozmaiconego asortymentu. Staramy się zapewnić wszystko, czego potrzebują artyści plastycy — zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. W ofercie mamy również mnóstwo akcesoriów i materiałów dedykowanych pasjonatom rękodzieła.

Malarstwo, rysunek, rzeźba

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim bogatą ofertę farb i mediów malarskich, akcesoriów malarskich i rzeźbiarskich, rysunkowych i kreślarskich. Posiadamy farby najlepszych marek, w tym m.in. kredowe, mineralne, akwarelowe, akrylowe i olejne. Znajdziesz u nas także szeroki wybór pędzli i szpachelek, bloków malarskich i szkicowników, pasteli, kredek i ołówków. Miłośnicy rzeźbienia i modelowania nabędą u nas m.in. dłuta, zestawy do modelowania w glinie, gipsy, glinki i masy samoutwardzalne.

Szeroki zakres asortymentu do kreatywnych działań

Dostępny u nas asortyment znacznie wykracza poza zakres klasycznego malarstwa, rysunku czy rzeźby. Nasz sklep z pewnością spełni oczekiwania wszystkich pasjonatów zajmujących się pisaniem ikon, renowacją czy konserwacją przedmiotów. Posiadamy też szeroki wybór produktów do pozłotnictwa. Znajdziesz tu również woski, lakiery i inne preparaty zabezpieczające.

Oferujemy też artykuły do scrapbookingu, decoupage i filcowania, farby do szkła, farby i pisaki do tkanin, barwniki, bejce. W naszej ofercie znajdują się też akcesoria do wyrobu biżuterii oraz akcesoria szkolne i dekoracyjne.

Oczywiście to tylko wybrane przykłady kategorii produktów, jakie dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Jeśli profesjonalnie lub amatorsko zajmujesz się działalnością kreatywną, znajdziesz u nie tylko akcesoria, materiały i narzędzia, ale również mnóstwo inspiracji.

Kursy, warsztaty i nieodpłatne pokazy

Nasz sklep artystyczny prowadzony jest z pasją i dla pasjonatów, dlatego od samego początku naszej działalności prowadzimy warsztaty i nieodpłatne pokazy, w których może wziąć udział każdy miłośnik rękodzieła oraz proponowanych technik artystycznych. Warsztaty przeznaczone są dla osób w różnym wieku, wśród uczestników mamy dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe i w sile wieku. Nasza dewiza „Twórz razem z nami” jest wciąż aktualna. Zapraszamy.