Decoupage dla każdego

Nasz sklep plastyczny to nie tylko farby i pędzle… Chcesz spróbować swoich sił w technice decoupage czy mixmedia? Czujesz, że te techniki są dla Ciebie, ale nie chcesz uczyć się na błędach? A może szukasz inspiracji do wykonania swoich prac? Różne nazwy preparatów i mało dokładne instrukcje w internecie powodują nieraz trudność ze znalezieniem właściwych produktów. Jeśli spotkało to również Ciebie, zapraszamy do naszego sklepu – podpowiemy, doradzimy! 🙂 Wszystkie materiały do stworzenia pisanki ze zdjęcia znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym oraz   >>INTERNETOWYM.

Nasz sklep plastyczny to nie tylko farby i pędzle… Chcesz spróbować swoich sił w technice decoupage czy mixmedia? Czujesz, że te techniki są dla Ciebie, ale nie chcesz uczyć się na błędach? A może szukasz inspiracji do wykonania swoich prac?

Różne nazwy preparatów i mało dokładne instrukcje w internecie powodują nieraz trudność ze znalezieniem właściwych produktów. Jeśli spotkało to również Ciebie, zapraszamy do naszego sklepu – podpowiemy, doradzimy! 🙂
Wszystkie materiały do stworzenia pisanki ze zdjęcia znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym oraz   >>INTERNETOWYM.