Decuopage i cieniowanie pittorico

Cieniowania pittorico (malarskie) to technika, z którą, prędzej czy później, każdy miłośnik decoupage musi się zmierzyć. Jest to metoda takiej aranżacji przyklejonego motywu, która powoduje, że nabiera on głębi i charakteru ręcznie malowanej pracy. W sobotę pod okiem Emilii powstały przepiękne skrzynie/kufry z wykorzystaniem cieniowania pittorico (do pracy wykorzystane zostały farby akrylowe i suche pastele PanPastel) oraz efektem postarzania. Gratulujemy uczestniczkom warsztatów wspaniałych prac! Suche pastele PanPastel dostępne są w naszym sklepie internetowym —> www.sklep.arthobbystudio.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Cieniowania pittorico (malarskie) to technika, z którą, prędzej czy później, każdy miłośnik decoupage musi się zmierzyć. Jest to metoda takiej aranżacji przyklejonego motywu, która powoduje, że nabiera on głębi i charakteru ręcznie malowanej pracy.

W sobotę pod okiem Emilii powstały przepiękne skrzynie/kufry z wykorzystaniem cieniowania pittorico (do pracy wykorzystane zostały farby akrylowe i suche pastele PanPastel) oraz efektem postarzania. Gratulujemy uczestniczkom warsztatów wspaniałych prac!

Suche pastele PanPastel dostępne są w naszym sklepie internetowym —> www.sklep.arthobbystudio.pl w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy!