Świeczniki z efektem betonu

Obecnie panuje we wzornictwie moda na prostotę i użycie naturalnych materiałów z nutą designu. To właśnie dlatego beton od kilku sezonów dominuje w trendach wnętrzarskich. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątkowych warsztatów. Nasze kursantki pod okiem Emilii wykonały komplet świeczników z efektem betonu.               Beton to baza dla wnętrza nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego czy w duchu – tak popularnych dzisiaj – loftów (styl industrialny). Betonowe dodatki pasują do wszystkich rodzajów wnętrz. Prostota wykonania i dostępność materiałów sprawiają, że praca jest szybka, a efekt natychmiastowy. Prace bazują na subtelnym przenikaniu się przeciwieństw. Beton  to materiał stwarzający ogromne możliwości – nie… Kontynuuj czytanie

Obecnie panuje we wzornictwie moda na prostotę i użycie naturalnych materiałów z nutą designu. To właśnie dlatego beton od kilku sezonów dominuje w trendach wnętrzarskich. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątkowych warsztatów. Nasze kursantki pod okiem Emilii wykonały komplet świeczników z efektem betonu.

DSC_0287DSC_0375

DSC_0340

DSC_0414 (Kopiowanie)

 

 

 

 

 

 

 

Beton to baza dla wnętrza nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego czy w duchu – tak popularnych dzisiaj – loftów (styl industrialny). Betonowe dodatki pasują do wszystkich rodzajów wnętrz. Prostota wykonania i dostępność materiałów sprawiają, że praca jest szybka, a efekt natychmiastowy.

katalog5

Prace bazują na subtelnym przenikaniu się przeciwieństw. Beton  to materiał stwarzający ogromne możliwości – nie tylko pod względem kształtów i rozmiarów, ale także barw i faktur. Prace wyglądające na ciężkie monolity, są w rzeczywistości lżejsze, niż mogłoby się wydawać.
DSC_0440 (Kopiowanie)DSC_0475 DSC_0502

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiały do tworzenia imitacji betonu można nabyć w naszym sklepie stacjonarnym w Lublinie. Więcej zdjęć, informacji  na temat sklepu oraz  warsztatów na naszym profilu na Facebook’u. Zapraszamy!