Efekt metalu

Kolejny sierpniowy weekend upłynął w Art & Hobby Studio w twórczej atmosferze. Pod okiem Wioli powstały przepiękne herbaciarki i chusteczniki z efektem metalu na drewnie. Do stworzenia prac nasze kursantki potrzebowały szablonów 3D, past mineralnych i woskowych – wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie. Doświadczenie oraz wiedza Wioli sprawiły, że prace uczestniczek warsztatów są wyjątkowe – nasze kursantki wykazały się dużą kreatywnością w tworzeniu swoich prac, a efekty cóż… oceńcie sami. My jesteśmy zachwyceni! A już za chwilkę kolejne fotograficzne migawki z warsztatów – śledźcie nas na Fb i blogu. Komentujcie, podsyłajcie pomysły na kolejne warsztaty, wysyłajcie swoje prace… Kontynuuj czytanie

Kolejny sierpniowy weekend upłynął w Art & Hobby Studio w twórczej atmosferze. Pod okiem Wioli powstały przepiękne herbaciarki i chusteczniki z efektem metalu na drewnie. Do stworzenia prac nasze kursantki potrzebowały szablonów 3D, past mineralnych i woskowych – wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie.

Doświadczenie oraz wiedza Wioli sprawiły, że prace uczestniczek warsztatów są wyjątkowe – nasze kursantki wykazały się dużą kreatywnością w tworzeniu swoich prac, a efekty cóż… oceńcie sami. My jesteśmy zachwyceni!

DSC_0363

A już za chwilkę kolejne fotograficzne migawki z warsztatów – śledźcie nas na Fb i blogu. Komentujcie, podsyłajcie pomysły na kolejne warsztaty, wysyłajcie swoje prace – z przyjemnością opublikujemy je na naszym fanpage’u.

A tych, którzy wciąż nie mają planów na weekend, zapraszamy do zapoznania się z naszym terminarzem warsztatów. Gwarantujemy twórczą atmosferę! 🙂

Art & Hobby Studio