EFEKT RDZY krok po kroku!

Zapraszamy do wspólnego wykonania prostych i efektownych pisanek! Zamów telefonicznie lub mailowo produkty w naszym sklepie i otrzymaj 10% rabatu*. Zakupy realizujemy wysyłkowo po uprzedniej wpłacie na konto potwierdzonej kwoty, koszt wysyłki 15,00 zł. *) rabat nie sumuje się z innymi rabatami wynikającymi np. z posiadania Kart Stałego Klienta i Karty Studenckiej oraz nie dotyczy artykułów wyłączonych z rabatowania, szczegóły do uzyskania w sklepie. **) UWAGA! Aby w pełni skorzystać z naszego tutorialu zapisz obraz na urządzeniu mobilnym lub komputerze a następnie wydrukuj lub powiększ.

Zapraszamy do wspólnego wykonania prostych i efektownych pisanek! Zamów telefonicznie lub mailowo produkty w naszym sklepie i otrzymaj 10% rabatu*. Zakupy realizujemy wysyłkowo po uprzedniej wpłacie na konto potwierdzonej kwoty, koszt wysyłki 15,00 zł.

*) rabat nie sumuje się z innymi rabatami wynikającymi np. z posiadania Kart Stałego Klienta i Karty Studenckiej oraz nie dotyczy artykułów wyłączonych z rabatowania, szczegóły do uzyskania w sklepie.
**) UWAGA! Aby w pełni skorzystać z naszego tutorialu zapisz obraz na urządzeniu mobilnym lub komputerze a następnie wydrukuj lub powiększ.