Gel Printig Plate – pokaz monotypii

O twórczej atmosferze pokazu „Gel Printig Plate” przekonali się najmłodsi uczestnicy spotkania, którzy tworzyli monotypie – laurki dla swoich dziadków. Monotypia to artystyczna technika graficzna wyróżniająca się tym, że pozwala na uzyskanie tylko jednej odbitki. Posługiwanie się tą techniką wymaga długotrwałych prób, bo tylko świadome kierowanie procesem technicznym może zaowocować powstaniem artystycznych prac. Monotypie powstały z zastosowaniem farb akrylowych i płytek żelowych. Pracę dzieci można podsumować tak: świetna zabawa, mnóstwo możliwości i zaskakujące efekty! 🙂 Dziękujemy p.Małgorzacie za pokaz w naszym sklepie. I zapraszamy częściej!

O twórczej atmosferze pokazu „Gel Printig Plate” przekonali się najmłodsi uczestnicy spotkania, którzy tworzyli monotypie – laurki dla swoich dziadków.

Monotypia to artystyczna technika graficzna wyróżniająca się tym, że pozwala na uzyskanie tylko jednej odbitki. Posługiwanie się tą techniką wymaga długotrwałych prób, bo tylko świadome kierowanie procesem technicznym może zaowocować powstaniem artystycznych prac. Monotypie powstały z zastosowaniem farb akrylowych i płytek żelowych. Pracę dzieci można podsumować tak: świetna zabawa, mnóstwo możliwości i zaskakujące efekty! 🙂

Dziękujemy p.Małgorzacie za pokaz w naszym sklepie. I zapraszamy częściej!