Gwiazda betlejemska zamknięta w kuli

„SOSPESSO decoupage 3D” – ta egzotyczna nazwa kryje w sobie pewien sposób tworzenia przestrzennych dekoracji, który wśród technik decoupage wyróżnia się ogromną plastycznością i doskonałym efektem końcowym. By przygotować motyw do zdobienia techniką Sospesso potrzeba wzór, który chcemy umieścić na projekcie w dwóch egzemplarzach…  Jeden przyklejamy na zdobioną powierzchnię w tradycyjny sposób. Z drugiego egzemplarza wycinamy te elementy, które mają tworzyć trójwymiarowy efekt na pracy. Dla zobrazowania podstaw Sospesso, polecamy obejrzenie fotorelacji z warsztatów „gwiazda betlejemska zamknięta w kuli”.

„SOSPESSO decoupage 3D” – ta egzotyczna nazwa kryje w sobie pewien sposób tworzenia przestrzennych dekoracji, który wśród technik decoupage wyróżnia się ogromną plastycznością i doskonałym efektem końcowym. By przygotować motyw do zdobienia techniką Sospesso potrzeba wzór, który chcemy umieścić na projekcie w dwóch egzemplarzach…

 Jeden przyklejamy na zdobioną powierzchnię w tradycyjny sposób. Z drugiego egzemplarza wycinamy te elementy, które mają tworzyć trójwymiarowy efekt na pracy. Dla zobrazowania podstaw Sospesso, polecamy obejrzenie fotorelacji z warsztatów „gwiazda betlejemska zamknięta w kuli”.