Herbaciarki z efektem 3D

„Pasja. Cudowne słowo i cudowna sprawa. Trzeba w życiu czegoś chcieć. Mieć właśnie jakąś pasję. Jakiegoś świra. Jakąś szajbę w głowie, która jest z nami codziennie. Która wręcz nie pozwala o sobie zapomnieć. Pasję obojętnie jaką, ale silną…” Zapraszamy do obejrzenia galerii z piątkowych warsztatów, które prowadziła Emilia. Przy ciepłej herbatce i ciasteczku, późnym popołudniem powstały przepiękne herbaciarki z efektem 3D. Gratulujemy wszystkim paniom a w szczególności najmłodszym uczestniczkom kursu! Nie dajmy się jesiennej chandrze… Twórzcie razem z nami! Relacja z kursu i efekt końcowy pracy warsztatowej uczestniczek szkolenia na poniższych fotografiach. Dziękujemy za wspólny czas 🙂  

„Pasja. Cudowne słowo i cudowna sprawa. Trzeba w życiu czegoś chcieć. Mieć właśnie jakąś pasję. Jakiegoś świra. Jakąś szajbę w głowie, która jest z nami codziennie. Która wręcz nie pozwala o sobie zapomnieć. Pasję obojętnie jaką, ale silną…”

Zapraszamy do obejrzenia galerii z piątkowych warsztatów, które prowadziła Emilia. Przy ciepłej herbatce i ciasteczku, późnym popołudniem powstały przepiękne herbaciarki z efektem 3D.
Gratulujemy wszystkim paniom a w szczególności najmłodszym uczestniczkom kursu! Nie dajmy się jesiennej chandrze… Twórzcie razem z nami!

Relacja z kursu i efekt końcowy pracy warsztatowej uczestniczek szkolenia na poniższych fotografiach. Dziękujemy za wspólny czas 🙂