Już za tydzień POWERTEX

Już za tydzień na warsztatch w naszym sklepie POWERTEX! Czy coś Wam to mówi? Wszystkich zainteresowanych technikami pracy z utwardzaczem do tkanin zapraszamy na zajęcia, które poprowadzi Anna – certyfikowany trener Powertex. Temat: Obraz w technice Powertex Termin: 30.04.2022 (sobota), 9:00-13:00   Cena: 150 zł –> 4-godzinne warsztaty pod okiem specjalisty; –> blejtram 50×50 cm; –> niezbędne media; –> -5 % na zakupy w dniu warsztatów.   Zapraszamy na warsztaty początkujących i zaawansowanych miłośników rękodzieła! Wykonany podczas zajęć obraz może być wspaniałą ozdobą Waszego domu lub prezentem dla kogoś bliskiego!   Warsztaty odbędą się w naszym sklepie stacjonarnym: Lublin, ul. Głęboka 10/14.   Jeżeli chcielibyście… Kontynuuj czytanie

Już za tydzień na warsztatch w naszym sklepie POWERTEX! Czy coś Wam to mówi? Wszystkich zainteresowanych technikami pracy z utwardzaczem do tkanin zapraszamy na zajęcia, które poprowadzi Anna – certyfikowany trener Powertex.

Temat: Obraz w technice Powertex
Termin: 30.04.2022 (sobota), 9:00-13:00

 

Cena: 150 zł
–> 4-godzinne warsztaty pod okiem specjalisty;
–> blejtram 50×50 cm;
–> niezbędne media;
–> -5 % na zakupy w dniu warsztatów.

 

Zapraszamy na warsztaty początkujących i zaawansowanych miłośników rękodzieła! Wykonany podczas zajęć obraz może być wspaniałą ozdobą Waszego domu lub prezentem dla kogoś bliskiego!

 

Warsztaty odbędą się w naszym sklepie stacjonarnym: Lublin, ul. Głęboka 10/14.

 

Jeżeli chcielibyście zapisać się lub dowiedzieć czegoś więcej, dzwońcie i piszcie do nas:
–> sklep@arthobbystudio.pl
–> 570-511-600
Poniżej zamieszczamy zdjęcie pracy, którą będziemy wykonywać podczas warsztatów. Rama oraz koszty oprawy obrazu nie są wliczone w cenę zajęć.

Do zobaczenia! 🙂