Kartkowanie z Dorotą

Nie tylko „kartkowanie”, ale i „domkowanie” w bardzo urodzinowym klimacie…  Było tłoczno, gwarnie, wesoło, twórczo i niezwykle pracowicie! Pod czujnym okiem Doroty powstały zimowe, dekoracyjne domki oraz kartki zwiastujące rychłe nadejście świąt. Zapraszamy do obejrzenia migawek z sobotniego spotkania. Już w najbliższym tygodniu spodziewamy się dużej dostawy tekturek do scrapbookingu, które dostępne będą w naszym sklepie stacjonarnym. A po Powertex, foamiran i styropiany zapraszamy do sklepu internetowego.

Nie tylko „kartkowanie”, ale i „domkowanie” w bardzo urodzinowym klimacie…  Było tłoczno, gwarnie, wesoło, twórczo i niezwykle pracowicie! Pod czujnym okiem Doroty powstały zimowe, dekoracyjne domki oraz kartki zwiastujące rychłe nadejście świąt. Zapraszamy do obejrzenia migawek z sobotniego spotkania.

Już w najbliższym tygodniu spodziewamy się dużej dostawy tekturek do scrapbookingu, które dostępne będą w naszym sklepie stacjonarnym. A po Powertex, foamiran i styropiany zapraszamy do sklepu internetowego.