Kilka słów o preparatach Powertex

Powertex to utwardzacz do tkanin na bazie wody. Przy jego  użyciu można  stworzyć  wszelkiego rodzaju dekoracje, prace artystyczne, figury, malowidła i biżuterię. Zalety: Mogą się nim posługiwać zarówno dorośli, jak i dzieci. Utwardza nie tylko tkaniny, ale również karton, papier, drewno i różnego rodzaju materiały naturalne. W połączeniu z innymi produktami marki Powertex, takimi jak: Stone Art, barwniki Powercolor i Colorticx, czy Powerprint, pozwala na osiąganie różnych efektów (np. efekt kamienia, efekt kory, spękania). Praca wykonana na bazie utwardzacza pokryta specjalnym lakierem może stać na zewnątrz. Produkty Powertex znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym oraz >>INTERNETOWYM. Zapraszamy na zakupy! 🙂

Powertex to utwardzacz do tkanin na bazie wody. Przy jego  użyciu można  stworzyć  wszelkiego rodzaju dekoracje, prace artystyczne, figury, malowidła i biżuterię.

Zalety:

  • Mogą się nim posługiwać zarówno dorośli, jak i dzieci.
  • Utwardza nie tylko tkaniny, ale również karton, papier, drewno i różnego rodzaju materiały naturalne.
  • W połączeniu z innymi produktami marki Powertex, takimi jak: Stone Art, barwniki Powercolor i Colorticx, czy Powerprint, pozwala na osiąganie różnych efektów (np. efekt kamienia, efekt kory, spękania).
  • Praca wykonana na bazie utwardzacza pokryta specjalnym lakierem może stać na zewnątrz.

Produkty Powertex znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym oraz >>INTERNETOWYM. Zapraszamy na zakupy! 🙂