NIESPODZIANKA z okazji 6. urodzin!

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy sklepu Art & Hobby Studio! Jesteście z nami już 6 lat i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was dwa bony podarunkowe. Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 50 zł, podpiszesz na odwrocie (imię, nazwisko, nr telefonu) paragon i wrzucisz do naszej KONKURSOWEJ puszki. Wśród osób biorących udział w zabawie rozlosujemy dwa bony podarunkowe o wartości 50 zł każdy, który będzie do wykorzystania w sklepie stacjonarnym. Ważność takiego kuponu to 3 miesiące od momentu ogłoszenia wyników. Odbiór wyłącznie osobisty. Uwaga! Udział w loterii oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych /jedynie dla potrzeb naszej loterii/, zgodnie z… Kontynuuj czytanie

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy sklepu Art & Hobby Studio! Jesteście z nami już 6 lat i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was dwa bony podarunkowe.

Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 50 zł, podpiszesz na odwrocie (imię, nazwisko, nr telefonu) paragon i wrzucisz do naszej KONKURSOWEJ puszki. Wśród osób biorących udział w zabawie rozlosujemy dwa bony podarunkowe o wartości 50 zł każdy, który będzie do wykorzystania w sklepie stacjonarnym. Ważność takiego kuponu to 3 miesiące od momentu ogłoszenia wyników. Odbiór wyłącznie osobisty.

Uwaga! Udział w loterii oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych /jedynie dla potrzeb naszej loterii/, zgodnie z RODO. Szczegóły dotyczące zgód wg procedury RODO znajdziesz TUTAJ.

Loterię zaczynamy 31 października. Wyniki ogłosimy 18 listopada br. za pośrednictwem Facebook’a.

Powodzenia!