Lawendowy chustecznik – zapraszamy na warsztaty!

Kolejna edycja warsztatów „Piątki Decoupage” w A&HS już 21 września. Ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy do sklepu na zajęcia o godzinie 16.00. Podczas warsztatów wykonamy ” Lawendowy Chustecznik” wykorzystując serwetki, spękania jednoskładnikowe, szablony i patyny. Z nami nauczysz się, jak przykleić całą serwetkę, by nie tworzyły się bąble i zmarszczki, w jaki sposób przygotować podłoże, jak pracować z preparatami do spękań oraz co zrobić, aby uzyskać efekt ombre na pastach strukturalnych. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu : – Fb: wyślij do nas wiadomość – Telefonicznie: 81 448 05 50 – Mailowo: sklep@arthobbystudio.pl – – Osobiście w sklepie: Krakowskie Przedmieście 41/1 Z… Kontynuuj czytanie

Kolejna edycja warsztatów „Piątki Decoupage” w A&HS już 21 września. Ostatnie wolne miejsca!

Zapraszamy do sklepu na zajęcia o godzinie 16.00. Podczas warsztatów wykonamy ” Lawendowy Chustecznik” wykorzystując serwetki, spękania jednoskładnikowe, szablony i patyny.

Z nami nauczysz się, jak przykleić całą serwetkę, by nie tworzyły się bąble i zmarszczki, w jaki sposób przygotować podłoże, jak pracować z preparatami do spękań oraz co zrobić, aby uzyskać efekt ombre na pastach strukturalnych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu :
– Fb: wyślij do nas wiadomość
– Telefonicznie: 81 448 05 50
– Mailowo: sklep@arthobbystudio.pl –
– Osobiście w sklepie: Krakowskie Przedmieście 41/1

Z kim widzimy się w piątek ? ???