Letnie inspiracje Art & Hobby Studio

Kwiatowe desenie zagościły w tegorocznym sezonie letnim – drobne jak łączka lub wyraziste jak okazały bukiet. Kwiaty pojawiły się także na pokazie Driesa Van Notena. Belg zamknął je w bryłach lodu i zbudował z nich niesamowitą scenografię. Demna Gvasalia namalował z kolei na sukienkach łąkę z odcieni fluo, a Alessandro Michele sylwetki Gucci ozdobił retro kwiatami wyglądającymi na wyjęte wprost ze starego zielnika. Pnące się róże w różnych kolorach i różnej wielkości pojawiły się na bufiastych nadmuchanych bluzkach francuskiej królowej boho – Isabel Marant.  Wzory kwiatowe pojawiają się także na dodatkach. Te haftowane ozdabiają wieczorowe kopertówki i duże plecione kosze. Zapraszamy do naszego… Kontynuuj czytanie

Kwiatowe desenie zagościły w tegorocznym sezonie letnim – drobne jak łączka lub wyraziste jak okazały bukiet. Kwiaty pojawiły się także na pokazie Driesa Van Notena. Belg zamknął je w bryłach lodu i zbudował z nich niesamowitą scenografię. Demna Gvasalia namalował z kolei na sukienkach łąkę z odcieni fluo, a Alessandro Michele sylwetki Gucci ozdobił retro kwiatami wyglądającymi na wyjęte wprost ze starego zielnika. Pnące się róże w różnych kolorach i różnej wielkości pojawiły się na bufiastych nadmuchanych bluzkach francuskiej królowej boho – Isabel Marant. 

Wzory kwiatowe pojawiają się także na dodatkach. Te haftowane ozdabiają wieczorowe kopertówki i duże plecione kosze. Zapraszamy do naszego sklepu  z przyjemnością podpowiemy jak przenieść wasze ulubione motywy serwetkowe i jak pracować z mediami do tkanin.