Ostatnie wolne miejsce!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE na warsztaty do Władysława Maławskiego!!! Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie pokaże nam, jak wykonać tradycyjną pisaną ikonę graficzną. Do wyboru: Michał Archanioł lub Najświętsze Oblicze Jezusa. Zapraszamy! Cena: 220 zł –> 6-godzinne warsztaty pod okiem specjalisty; –> zagruntowana deska; –> pigmenty i złocenia; –> -5 % na zakupy w dniu warsztatów. Zapraszamy wszystkich – początkujących i zaawansowanych miłośników rękodzieła! To świetna okazja, by własnoręcznie wkonać ikonę, któą po zajęciach zabierzecie ze sobą do domu. Jeżeli chcielibyście zapisać się na zajęcia lub dowiedzieć się czegoś więcej, dzwońcie i piszcie do nas: sklep@arthobbystudio.pl   lub    570-511-600. Twórzcie razem z nami!… Kontynuuj czytanie

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE na warsztaty do Władysława Maławskiego!!! Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie pokaże nam, jak wykonać tradycyjną pisaną ikonę graficzną. Do wyboru: Michał Archanioł lub Najświętsze Oblicze Jezusa. Zapraszamy!

Cena: 220 zł
–> 6-godzinne warsztaty pod okiem specjalisty;
–> zagruntowana deska;
–> pigmenty i złocenia;
–> -5 % na zakupy w dniu warsztatów.
Zapraszamy wszystkich – początkujących i zaawansowanych miłośników rękodzieła! To świetna okazja, by własnoręcznie wkonać ikonę, któą po zajęciach zabierzecie ze sobą do domu.
Jeżeli chcielibyście zapisać się na zajęcia lub dowiedzieć się czegoś więcej, dzwońcie i piszcie do nas:
sklep@arthobbystudio.pl   lub    570-511-600.
Twórzcie razem z nami! 🙂