PanPastel i Brushmarker PRO w akcji!

Zobaczcie co u nas słychać! Obejrzyjcie fotorelację z wczorajszych warsztatów z Renatą Sabą #RenataPisze. Takie cudeńka można robić przy użyciu suchych pasteli PanPastel i czarnego BrushmarkerPRO. Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy! PROMARKERY WN- https://sklep.arthobbystudio.pl/…/Promarker-Winsor-Newt…/518 PANPASTEL – https://sklep.arthobbystudio.pl/pl/c/PanPastel/520 PROMARKERY, PANPASTEL oraz BRUSHMARKERPRO znajdziecie również w naszym sklepie stacjonarnym – ul. Krakowskie Przedmieście 41 w Lublinie. Do końca miesiąca promocja 5% na wyżej wymienione produkty. Zapraszamy!!!

Zobaczcie co u nas słychać! Obejrzyjcie fotorelację z wczorajszych warsztatów z Renatą Sabą #RenataPisze. Takie cudeńka można robić przy użyciu suchych pasteli PanPastel i czarnego BrushmarkerPRO. Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!


PROMARKERY WN- https://sklep.arthobbystudio.pl/…/Promarker-Winsor-Newt…/518
PANPASTEL – https://sklep.arthobbystudio.pl/pl/c/PanPastel/520

PROMARKERY, PANPASTEL oraz BRUSHMARKERPRO znajdziecie również w naszym sklepie stacjonarnym – ul. Krakowskie Przedmieście 41 w Lublinie. Do końca miesiąca promocja 5% na wyżej wymienione produkty. Zapraszamy!!!