PanPastel – PROMOCJA!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji na pastele PanPastel – ultrasuche, unikalne pastele artystyczne w formie pigmentowych krążków o wysokiej jakości. Nigdy przedtem nie było i nigdy później nie będzie tak przyjemnym rysowanie, cieniowanie i łączenie kolorów. Duży wybór  specjalistycznych narzędzi do nakładania pastel o różnych kształtach daje wiele możliwości w zakresie osiągnięcia zamierzonych efektów.  Suche pastele PanPastel® doskonale łączą się z wszystkimi rodzajami klasycznych pasteli w formie sztyftów i kredek. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Suche pastele PanPastel dostępne w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM. Zapraszamy! 🙂

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji na pastele PanPastel – ultrasuche, unikalne pastele artystyczne w formie pigmentowych krążków o wysokiej jakości. Nigdy przedtem nie było i nigdy później nie będzie tak przyjemnym rysowanie, cieniowanie i łączenie kolorów.

Duży wybór  specjalistycznych narzędzi do nakładania pastel o różnych kształtach daje wiele możliwości w zakresie osiągnięcia zamierzonych efektów.  Suche pastele PanPastel® doskonale łączą się z wszystkimi rodzajami klasycznych pasteli w formie sztyftów i kredek.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Suche pastele PanPastel dostępne w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM. Zapraszamy! 🙂