Pisanki sospesso

SOSPESSO decoupage 3D – ta egzotyczna nazwa kryje w sobie niezwykłą technikę tworzenia przestrzennych dekoracji, która wśród technik decoupage wyróżnia się ogromną plastycznością i doskonałym efektem końcowym. Aby przygotować motyw do zdobienia techniką Sospesso, potrzeba dwóch egzemplarzy wzoru, który umieścimy na swoim projekcie. Jeden przyklejamy na zdobioną powierzchnię w tradycyjny sposób, z drugiego natomiast należy wyciąć te elementy, które mają tworzyć trójwymiarowy efekt na pracy. Dla zobrazowania podstaw Sospesso polecamy obejrzenie fotorelacji z warsztatów. A po materiały do wykonania takiej pracy zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

SOSPESSO decoupage 3D – ta egzotyczna nazwa kryje w sobie niezwykłą technikę tworzenia przestrzennych dekoracji, która wśród technik decoupage wyróżnia się ogromną plastycznością i doskonałym efektem końcowym. Aby przygotować motyw do zdobienia techniką Sospesso,

potrzeba dwóch egzemplarzy wzoru, który umieścimy na swoim projekcie. Jeden przyklejamy na zdobioną powierzchnię w tradycyjny sposób, z drugiego natomiast należy wyciąć te elementy, które mają tworzyć trójwymiarowy efekt na pracy. Dla zobrazowania podstaw Sospesso polecamy obejrzenie fotorelacji z warsztatów.

A po materiały do wykonania takiej pracy zapraszamy do naszego sklepu internetowego!