Pokaz nowych farb akwarelowych

Zapraszamy wszystkich na bezpłatny pokaz możliwości nowych farb akwarelowych AQUARIUS od Roman Szmal Art.Paleta zawiera 140 kolorów w tym: – 116 monopigmentowych; – 32 kolory ziemi, z których wszystkie, w odróżnieniu od produktów wielu znanych firm, powstały z pigmentów uzyskanych ze zmielenia skał, a nie z syntetycznych pigmentów żelazowych; – 9 nowoczesnych kolorów quinacridonowych; – kilkanaście farb rozwarstwiających się. Wszystkie farby charakteryzują się bardzo wysoką światłotrwałością (min. 7 w BLUE WOOL SCALE), co oznacza minimum 100-letnią trwałość przy właściwej ekspozycji pracy. Specjalnie dla naszego sklepu pokaz poprowadzi pan Artur Przybysz w dniu 6 grudnia (czwartek) o godz.16:30. Zachęcamy wszystkich do… Kontynuuj czytanie

Zapraszamy wszystkich na bezpłatny pokaz możliwości nowych farb akwarelowych AQUARIUS od Roman Szmal Art.Paleta zawiera 140 kolorów w tym:
– 116 monopigmentowych;
– 32 kolory ziemi, z których wszystkie, w odróżnieniu od produktów wielu znanych firm, powstały z pigmentów uzyskanych ze zmielenia skał, a nie z syntetycznych pigmentów żelazowych;
– 9 nowoczesnych kolorów quinacridonowych;
– kilkanaście farb rozwarstwiających się.

Wszystkie farby charakteryzują się bardzo wysoką światłotrwałością (min. 7 w BLUE WOOL SCALE), co oznacza minimum 100-letnią trwałość przy właściwej ekspozycji pracy.

Specjalnie dla naszego sklepu pokaz poprowadzi pan Artur Przybysz w dniu 6 grudnia (czwartek) o godz.16:30. Zachęcamy wszystkich do udziału! :). Po pokazie będzie na miejscu możliwość zakupu farb AQUARIUS.