Decoupage

Oferta naszego sklepu to szeroki wybór produktów i akcesoriów do decoupage, czyli techniki ozdabiania przedmiotów, np. dedykowanymi do tego celu paireami czy serwetkami. To nowoczesne hobby, którym pasjonuje się rosnąca liczba osób w naszym kraju.

     

Od czego zacząć przygodę z decoupage?

Decoupage to bardzo popularne hobby, ponieważ do jego rozpoczęcia nie potrzeba właściwie żadnych specjalnych akcesoriów. Wystarczy zwykła serwetka oraz przedmiot, który będzie nią ozdabiany. W tym przypadku nie ma znaczenia materiał, z którego jest on wykonany. Może to być drewno, szkło lub metal. Oprócz przedmiotu do ozdabiania oraz serwetek czy kolorowych papierów powinniśmy zaopatrzyć się też w klej do decoupage, lakier, farbę oraz pędzle. Ciekawym pomysłem na uzyskanie dodatkowych walorów estetycznych będzie użycie bejcy do drewna przed rozpoczęciem prac na przedmiotach drewnianych.

Jakie produkty do decoupage posiadamy w ofercie?

Rozwijająca się moda na rzeczy wykonane samodzielnie, tj. handmade sprawia, że coraz częściej zamiast kupować gotowe produkty, klienci decydują się wykonać je samodzielnie. Właśnie z myślą o takich osobach przygotowaliśmy specjalną ofertę artykułów do decoupage. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić m.in. przedmioty do zdobienia, szablony i papiery oraz wszelkie inne akcesoria wykorzystywane w technice decoupage. Nasz sprzedający produkty i akcesoria do decoupage sklep przygotował dla Państwa specjalną ofertę artykułów dostosowanych do potrzeb zarówno doświadczonych klientów zainteresowanych profesjonalnymi produktami, jak i amatorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z techniką decoupage.

      

Wszystkie przedmioty i akcesoria, które oferujemy wyróżniają się wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w Lublinie, a także zapoznania się z ofertą sklepu internetowego.