Farby kredowe Autentico

logo autenticoOryginalne angielskie farby Autentico Vintage są niezastąpione przy malowaniu, odnawianiu i stylizacji mebli. Są również doskonałe do tworzenia mebli w stylu Shabby Chic, Vintage, Loft, Scandi i innych.

Jest wiele powodów, dla których farby kredowe Autentico Vintage znalazły tak wielu amatorów na całym świecie.

 

PIĘKNY EFEzegarKT

Farba Autentico Vintage to unikalna farba kredowa do zastosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Służy do malowania na gładko. sprawdza się doskonale przy odnawianiu mebli ogrodowych, łazienkowych i kuchennych. Łączy w sobie cechy farby kredowej oraz narażonej na działanie warunków atmosferycznych. Posiada filtr UV. Z jej pomocą stworzymy zaskakująco naturalny efekt przecierek i postarzeń.

 

 

szaryŁATWOŚĆ STOSOWANIA

Farba szybko schnie (ok. 1 h). Jej konsystencja sprawia, że malowanie jest łatwe (nie trzeba być dokładnym), a całość pracy trwa wyjątkowo krótko. Nawet niedoświadczony użytkownik z łatwością osiągnie imponujący efekt. Dodatkowym atutem farby jest jej dobra przyczepność do różnych powierzchni, m.in. metalu, drewna, laminatu. Powierzchni nie trzeba specjalnie przygotowywać przed nałożeniem farby.

 

WPŁYW NA ZDROWIE I ŚRODOWISKO

Farba Autentico jest przyjazna dla zdrowia, ponieważ wytwarzana jest na bazie wody oraz naturalnych składników. Posiada certyfikat zgodności z normą unijną EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek”. Jest produktem hipoalergicznym i bezpiecznym dla dzieci.

 

JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Do produkcji farby wykorzystywane są najwyższej jakości pigmenty. Farba Autentico Vintage występuje w ponad 100 przepięknych kolorach, w pojemnościach 1l i 100 ml. Jeden litr farby pokrywa do 13m powierzchni mebla.

paleta1paleta3paleta2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„KREDOWA” SPOŁECZNOŚĆ

Użytkownicy farb kredowych tworzą nowe społeczności utalentowanych i sympatycznych ludzi: sprzedawców, organizatorów warsztatów, bloggerów, profesjonalnych rękodzielników oraz użytkowników wymieniających się doświadczeniami i zdjęciami efektów swojej pracy.

 

Zapraszamy na organizowane cyklicznie warsztaty. Podczas zajęć będzie można poznać techniki wykorzystywania farb oraz doświadczyć przyjemności płynącej z pracy z farbami kredowymi.

pudełko

 

Zapraszamy do naszego >>sklepu internetowego!