Promocja trwa!

Zachęcamy do skorzystania z promocji na wkłady do pistoletów do klejenia na gorąco. 1 kg kleju już za 29,00 zł! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego! Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Link do kleju na gorąco w promocyjnej cenie znajdziesz TUTAJ. Klej może być wykorzystywany do wszelkich prac ręcznych (handmade) w technice scrapbookingu, mixmedia oraz we florystyce. Praca z klejem na gorąco jest efektywna, szybka, łatwa i bardzo wydajna. Produkt ten jest niezastąpiony przy wyrobie wszelkiego rodzaju ozdób, dekoracji, stroików świątecznych. Doskonale sklei drewno, ceramikę, karton, skórę, plastik, tkaniny i wiele innych materiałów.

Zachęcamy do skorzystania z promocji na wkłady do pistoletów do klejenia na gorąco. 1 kg kleju już za 29,00 zł! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Link do kleju na gorąco w promocyjnej cenie znajdziesz TUTAJ.

Klej może być wykorzystywany do wszelkich prac ręcznych (handmade) w technice scrapbookingu, mixmedia oraz we florystyce. Praca z klejem na gorąco jest efektywna, szybka, łatwa i bardzo wydajna.

Produkt ten jest niezastąpiony przy wyrobie wszelkiego rodzaju ozdób, dekoracji, stroików świątecznych. Doskonale sklei drewno, ceramikę, karton, skórę, plastik, tkaniny i wiele innych materiałów.