Sklep plastyczny – Art & Hobby Studio z Lublina

Witamy na naszej stronie internetowej! Nasz sklep plastyczny Art & Hobby Studio z Lublina zajmuje się sprzedażą produktów i akcesoriów dla plastyków jak i pasjonatów rękodzieła. Oferujemy Państwu bogaty wybór farb i mediów malarskich, a także szeroki asortyment akcesoriów malarskich oraz rysunkowych i kreślarskich. Nasz sklep artystyczny działa zarówno stacjonarnie oraz jako >> sklep internetowy, gdzie mogą Państwo skorzystać z różnorodnej oferty produktów dedykowanych artystom i plastykom oraz pasjonatom rękodziała.

Sklep dla plastyków amatorów oraz profesjonalistów

Ze względu na szeroki asortyment produktów artystycznych w sklepie dla plastyków Art & Hobby Studio znakomicie odnajdą się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sztukami plastycznymi oraz rękodziełem. Posiadamy farby i akcesoria najlepszych marek, w tym m.in. farby kredowe Autentico. Nasza oferta plastyczna wykracza daleko poza ramy klasycznych produktów do malowania czy rysunku. Mogą Państwo u nas znaleźć np. kreatywną piankę foamiran, która wykorzystywana jest m.in. do tworzenia dekoracji kwiatowych do złudzenia przypominających prawdziwe kwiaty. Posiadamy najlepszej jakości artykuły dla wszystkich osób pasjonujących się rękodziełem!

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny

Potrzeby każdego klienta traktujemy indywidualnie i priorytetowo. W zależności od stopnia zaawansowania plastycznego i zacięcia artystycznego osób, które odwiedzają nasz sklep, potrafimy fachowo doradzić oraz dobrać odpowiednie produkty do potrzeb konkretnego klienta. Dzięki temu jesteśmy pewni, że będziemy potrafili pomóc każdemu, kto zajmuje się technikami plastycznymi jak i miłośnikowi rękodzieła, bez względu na stopień jego zaawansowania.

Grupa pasjonatów

Staramy się zadbać o wszystko, czego potrzebują klienci. Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych pasjonatów z odpowiednią wiedzą w zakresie artykułów plastycznych i hobbystycznych. Regularnie organizujemy warsztaty prowadzone przez instruktorów i miłośników różnego rodzaju technik plastycznych i rękodzieła. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, którzy dzięki warsztatom mogą rozwijać swoje artystyczne pasje w sposób aktywny i kreatywny pod okiem doświadczonych instruktorów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu plastycznego! W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do >>kontaktu telefonicznego lub mailowego.