Co kupimy w sklepie plastycznym?

Sklepy plastyczne kojarzą nam się przede wszystkim z farbami i pędzlami, tymczasem tak naprawdę możemy w nich nabyć szeroką gamę gamą produktów dla plastyków, pasjonatów rękodzieła, artystów, rzemieślników oraz przedstawicieli różnych dziedzin kreatywnych – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Farby i pędzle to podstawa Oczywiście w sklepach plastycznych farby i pędzle to podstawa asortymentu. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór farb akrylowych i olejnych, akwareli sprawdzonych producentów takich jak Royal Talens, Sankt Petersburg, Maimeri, Renesans, Roman Szmal i inne. Posiadamy też w ofercie m.in. doskonałej jakości farby kredowe Autentico Vintage do malowania i artystycznej stylizacji mebli. Farby inspirowane są recepturami i technikami malarskimi znanymi we Włoszech od… Kontynuuj czytanie

sklep plastyczny

Sklepy plastyczne kojarzą nam się przede wszystkim z farbami i pędzlami, tymczasem tak naprawdę możemy w nich nabyć szeroką gamę gamą produktów dla plastyków, pasjonatów rękodzieła, artystów, rzemieślników oraz przedstawicieli różnych dziedzin kreatywnych – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Farby i pędzle to podstawa

Oczywiście w sklepach plastycznych farby i pędzle to podstawa asortymentu. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór farb akrylowych i olejnych, akwareli sprawdzonych producentów takich jak Royal Talens, Sankt Petersburg, Maimeri, Renesans, Roman Szmal i inne. Posiadamy też w ofercie m.in. doskonałej jakości farby kredowe Autentico Vintage do malowania i artystycznej stylizacji mebli. Farby inspirowane są recepturami i technikami malarskimi znanymi we Włoszech od XIV w. Farby Autentico  występują również w odmianie Versante, które dedykowane są do malowania na zewnątrz (nie wymagają woskowania) oraz np. do boazerii czy mebli w pomieszczeniach o większej wilgotności (kuchnie, łazienki).

Posiadamy również system utwardzaczy do materiałów chłonnych Powertex, których jesteśmy wyłącznym sprzedawcą w regionie. Powertex daje niesamowite możliwości w twórczości artystycznej i kreatywnego hobby zarówno w pracach jednowymiarowych jak i rzeźbach przestrzennych. W systemie Powertex dostępne też są różnego rodzaju media pozwalające na uzyskanie efektów rzeźbiarskich, głębokich spękań, efektu kamienia, postarzeń i wielu innych.

Istotną grupą produktów w naszej ofercie są też profesjonalne suche pastele, zestawy ołówków i kredek artystycznych, cienkopisy i markery Promarker, Kuretake, Standardgraph, Faber Castel i inne.

Dla miłośników kwiatów i innego rodzaju dekoracji posiadamy szeroką ofertę foamiranu ciepłego, zimnego i jedwabnego oraz moldy, formy i szablony do kwiatów oraz akcesoria dodatkowe takie jak kleje, druty, taśmy florystyczne.

Co jeszcze ciekawego znajdziesz w naszym sklepie plastycznym?

Na produktach wymienionych powyżej nasza oferta się nie kończy. Znajdziesz u nas całą gamę akcesoriów malarskich, rzeźbiarskich, rysunkowych i kreślarskich, tj. podobrazia, deski malarskie, sztalugi, akcesoria piśmiennicze, szkolne i kreślarskie. Oferujemy materiały do pisania ikon (deski pod ikonę, pigmenty, werniksy), pozłotnictwa, renowacji i konserwacji. Specjalizujemy się też w scrapbookingu i decoupage. W dziale „hobby” mamy też farby i markery do szkła, ceramiki i tkanin, barwniki, bejce do drewna oraz  szeroki wybór przedmiotów drewnianych do samodzielnego zdobienia.

Znajdziesz też u nas elementy do wyrobu biżuterii i inne dekoracyjne. Nasi klienci mogą też u nas nabyć bejce do drewna, woski, lakiery, preparaty zabezpieczające, gips, glinki i masy do modelowania, kleje, taśmy, kostki dystansowe, narzędzia, okucia metalowe. Jeśli lubisz robić własne mydełka, mamy dla Ciebie bazy glicerynowe, foremki, barwniki, pellingi.

Regularnie uzupełniamy naszą ofertę, wprowadzając różne nowości, organizujemy również okolicznościowe promocje, podczas których można nabyć produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nie sposób wymienić całego asortymentu, więc zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Lublinie przy ul. Głębokiej 10 lok. 14 lub sklepu internetowego: www.skleparthobbystudio.pl

W naszym sklepie organizujemy również  warsztaty z malarstwa akwarelowego, technik mixmediowych, decoupage, Powertex, stylizacji mebli farbami kredowymi Autentico i wiele innych. Aktualny Plan Warsztatów dostępny jest na fb i naszym blogu arthobbystudio.pl. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i dobrą atmosferę!

Zapraszamy!