Tajskie kwiatki już w sprzedaży!

JUŻ W SPRZEDAŻY!!! Ręcznie robione kwiatki z wysokiej jakości papieru morwowego (produkowanego w Tajlandii). Papier ten imituje papier czerpany, a jest od niego bardziej wytrzymały. Wykonanie kwiatków z tego rodzaju papieru pozwala na wykorzystanie ich w różnych pracach wykonanych technikami mixmediowymi. Kwiatki posiadają piękną, charakterystyczną dla papieru morwowego chropowatą fakturę. Szczególnie polecamy je do scrapbookingu. Idealnie nadają się do zdobienia kartek okolicznościowych, zaproszeń, winietek, albumów, pudełeczek ozdobnych. Mogą być również wykorzystane przy pakowaniu prezentów i w wielu innych pracach kreatywnych. Zapraszamy na zakupy!

JUŻ W SPRZEDAŻY!!! Ręcznie robione kwiatki z wysokiej jakości papieru morwowego (produkowanego w Tajlandii). Papier ten imituje papier czerpany, a jest od niego bardziej wytrzymały.

Wykonanie kwiatków z tego rodzaju papieru pozwala na wykorzystanie ich w różnych pracach wykonanych technikami mixmediowymi. Kwiatki posiadają piękną, charakterystyczną dla papieru morwowego chropowatą fakturę. Szczególnie polecamy je do scrapbookingu. Idealnie nadają się do zdobienia kartek okolicznościowych, zaproszeń, winietek, albumów, pudełeczek ozdobnych. Mogą być również wykorzystane przy pakowaniu prezentów i w wielu innych pracach kreatywnych.

Zapraszamy na zakupy!