Patery mixmediowe

Szkło niczym jedwabiem malowane… Pierwsze wrześniowe warsztaty w Art & Hobby Studio już za nami. Dla uczestniczek piątkowego spotkania z rękodziełem alkoholowe tusze i woski nie kryją w sobie żadnych tajemnic. Nasze kursantki wykonały pod okiem Wioli efektowne szklane patery mixmediowe. Ich oryginalność polega na połączeniu różnych technik rękodzieła oraz mediów. Gratulujemy wspaniałych prac! Tymczasem pracujemy nad nową ofertą związaną z warsztatami. Zapraszamy do śledzenia naszej strony: https://arthobbystudio.pl/plan-warsztatow/ Już wkrótce pojawi się aktualna lista warsztatów!

Szkło niczym jedwabiem malowane… Pierwsze wrześniowe warsztaty w Art & Hobby Studio już za nami. Dla uczestniczek piątkowego spotkania z rękodziełem alkoholowe tusze i woski nie kryją w sobie żadnych tajemnic. Nasze kursantki wykonały pod okiem Wioli efektowne szklane patery mixmediowe. Ich oryginalność polega na połączeniu różnych technik rękodzieła oraz mediów. Gratulujemy wspaniałych prac!

Tymczasem pracujemy nad nową ofertą związaną z warsztatami. Zapraszamy do śledzenia naszej strony: https://arthobbystudio.pl/plan-warsztatow/ Już wkrótce pojawi się aktualna lista warsztatów!