Uwaga! KONKURS!!!

Zobaczcie jakie cudeńka! Miniaturowe zimowe domki już dostępne w naszym sklepie. Czy już macie pomysł do jakiej zimowo-świątecznej dekoracji można je wykorzystać? W najbliższym czasie postaramy się pokazać przykładową pracę licząc, że zainspirujemy Was do twórczego działania. Póki co jednak zapraszamy do udziału w KONKURSIE. Do wylosowania będzie 11-elementowy świąteczny zestaw do decoupage: klej z werniksem, farba akrylowa biała, 2 serwetki o tematyce świątecznej, kula 12 cm (bombka z pleksi), kula styropianowa 12 cm, okucie metalowe do bombki styropianowej, pędzelek gąbkowy, pędzelek płaski nylonowy, stojak Faberge oraz domek ze zdjęcia. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?? * polub… Kontynuuj czytanie

Zobaczcie jakie cudeńka! Miniaturowe zimowe domki już dostępne w naszym sklepie. Czy już macie pomysł do jakiej zimowo-świątecznej dekoracji można je wykorzystać? W najbliższym czasie postaramy się pokazać przykładową pracę licząc, że zainspirujemy Was do twórczego działania. Póki co jednak zapraszamy do udziału w KONKURSIE.

Do wylosowania będzie 11-elementowy świąteczny zestaw do decoupage: klej z werniksem, farba akrylowa biała, 2 serwetki o tematyce świątecznej, kula 12 cm (bombka z pleksi), kula styropianowa 12 cm, okucie metalowe do bombki styropianowej, pędzelek gąbkowy, pędzelek płaski nylonowy, stojak Faberge oraz domek ze zdjęcia.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie??
* polub naszą stronę na Fb
* udostępnij post (publicznie)
* zaproś trzech znajomych do zabawy

Konkurs trwa od 25.10 do 31.10.br – losowanie i ogłoszenie wyników 03.11.2017r. Zapraszamy!!!