UWAGA! Sklep nieczynny

Drodzy Klienci i Przyjaciele naszego sklepu! W trosce o nasze wspólne dobro, decyzją całego zespołu Art & Hobby Studio, zamykamy sklep stacjonarny do odwołania. Zaplanowane warsztaty w miesiącu marcu zostają odwołane (zaliczki i wpłaty zostaną zwrócone lub przejdą na kolejne warsztaty – prosimy o kontakt w tej sprawie). Jednocześnie zachęcamy do składania zamówień zamówień w SKLEPIE INTERNETOWYM, który działa bez zmian a przesyłki będą realizowane na bieżąco. W zaistniałej sytuacji liczymy na zrozumienie i wsparcie naszej decyzji. Tym samym apelujemy o unikanie zatłoczonych miejsc i częste mycie rąk. Jeżeli możecie, pozostańcie w domu. Mobilizujmy się wspólnie w walce z koronawirusem.… Kontynuuj czytanie

Drodzy Klienci i Przyjaciele naszego sklepu! W trosce o nasze wspólne dobro, decyzją całego zespołu Art & Hobby Studio, zamykamy sklep stacjonarny do odwołania. Zaplanowane warsztaty w miesiącu marcu zostają odwołane (zaliczki i wpłaty zostaną zwrócone lub przejdą na kolejne warsztaty – prosimy o kontakt w tej sprawie).

Jednocześnie zachęcamy do składania zamówień zamówień w SKLEPIE INTERNETOWYM, który działa bez zmian a przesyłki będą realizowane na bieżąco.

W zaistniałej sytuacji liczymy na zrozumienie i wsparcie naszej decyzji. Tym samym apelujemy o unikanie zatłoczonych miejsc i częste mycie rąk. Jeżeli możecie, pozostańcie w domu. Mobilizujmy się wspólnie w walce z koronawirusem. I pozostańmy >>W  KONTAKCIE !

Z serdecznymi pozdrowieniami,

H.S, E.A, W.M, Z.Sz.