Piątki decoupage

Chcesz spróbować swoich sił w technice decoupage i mixmedia? Czujesz, że te techniki są dla Ciebie, ale nie chcesz się uczyć na błędach? Trudne nazwy preparatów i mało dokładne instrukcje w internecie powodują większy chaos i trudność ze znalezieniem sprawdzonych wskazówek? A może szukasz inspiracji do wykonania swoich pracac? Jeśli tak, zapraszamy Cię do naszego sklepu na cykliczne piątkowe spotkania z rękodziełem. Zapisy i szczegółowe informacje: – w sklepie: Krakowskie Przedmieście 41/1 – pod numerem telefonu: 81 448 05 50 , 570 511 600 – mailowo: sklep@arthobbystudio.pl – przez Facebooka. Wszystkie materiały do stworzenia pisanki ze zdjęcia znajdziesz w naszym… Kontynuuj czytanie

Chcesz spróbować swoich sił w technice decoupage i mixmedia? Czujesz, że te techniki są dla Ciebie, ale nie chcesz się uczyć na błędach?

Trudne nazwy preparatów i mało dokładne instrukcje w internecie powodują większy chaos i trudność ze znalezieniem sprawdzonych wskazówek? A może szukasz inspiracji do wykonania swoich pracac? Jeśli tak, zapraszamy Cię do naszego sklepu na cykliczne piątkowe spotkania z rękodziełem.

Zapisy i szczegółowe informacje:
– w sklepie: Krakowskie Przedmieście 41/1
– pod numerem telefonu: 81 448 05 50 , 570 511 600
– mailowo: sklep@arthobbystudio.pl
– przez Facebooka.

Wszystkie materiały do stworzenia pisanki ze zdjęcia znajdziesz w naszym sklepie stacjonarnym.

Do zobaczenia na warsztatach!