Zegar w stylu „Shabby Chic”

Zegary „Shabby Chic” z zastosowaniem farb kredowych Autentico Vintage powstały ostatnio pod okiem Emilii. Farby kredowe w odróżnieniu od innych farb charakteryzują się dużą siłą krycia. Oznacza to, że wystarczą tylko dwie/trzy warstwy farby, aby zmienić wygląd ozdabianego przedmiotu. Farba po wyschnięciu jest dość chropowata, więc zaleca się szlifowanie materiałem ściernym i woskowanie pomalowanej powierzchni. Farb Autentico można wżywać nie tylko do malowania na jednolity kolor, ale również aby uzyskać efekt „Shabby Chic”. Aby przybliżyć pracę z farbami kredowymi, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów!

Zegary „Shabby Chic” z zastosowaniem farb kredowych Autentico Vintage powstały ostatnio pod okiem Emilii. Farby kredowe w odróżnieniu od innych farb charakteryzują się dużą siłą krycia. Oznacza to, że wystarczą tylko dwie/trzy warstwy farby, aby zmienić wygląd ozdabianego przedmiotu.

Farba po wyschnięciu jest dość chropowata, więc zaleca się szlifowanie materiałem ściernym i woskowanie pomalowanej powierzchni. Farb Autentico można wżywać nie tylko do malowania na jednolity kolor, ale również aby uzyskać efekt „Shabby Chic”. Aby przybliżyć pracę z farbami kredowymi, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów!